شعر هفته

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم

اگر خون دل بود، ما خور ده ایم

اگر دل دلیل است، آور ده ایم

اگر داغ شرط است، ما برده ایم

سخن بزرگان

حضرت على(ع)

تو اگر نيکى کنى خود را گرامى داشته اى و به خودت نيکى کرده اى، اگر بدى کنى خودت را خوار کرده اى و به خودت زيان رسانده اي .

حضرت علی (ع (

این عید کسى است که خدا روزه‏اش را پذیرفته، و نماز او را ستوده است، و هر روز که خدا را نافرمانى نکنند، آن روز عید است.

لینک های مهم

وب سایت مقام معظم رهبری

وب سایت ریاست جمهوری

وب سایت وزارت تعاوت، کار و رفاه اجتماعی

   وب سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر

وب سایت مجلس شورای اسلامی

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان

سایت خبری روداور

سایت خبری ندای توی

سایت خبری همدان پرس

سایت خبری همدان پیام

سایت خبری هگمتانه

سایت استانداری همدان

وب سایت دکتر علی ربیعی

سایت پیام کوتاه

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاريخ يكم اسفند ماه سال 1346 هجري شمسي در روستاي قلعه شيخ از توابع بخش مركزي شهرستان تويسركان متولد شدم.

پدرم، سيد ولي حسيني كارگر ساده و سالها با رنج و مشقت با درآمد پايين در اين شغل مشغول بود. مادرم خانه دار است. پدر و مادرم هر دو متولد روستاي قلعه شيخ بوده و هم اكنون در روستا زندگي مي كنند. اجداد سادات پدري ام در روستاي نجفیه (پيلانگرگ سابق) ساكن بوده اند.

دوران ابتدايي را در دبستان روستاي قلعه شيخ و دوره راهنمايي را در مدرسه راهنمايي شهيد هرمزي در شهرستان تويسركان به پايان رسانده ام. دوره متوسط را به هنرستان شهيد رجايي رفته و در رشته اتومكانيك فارغ التحصيل شدم. پس از آن در مهرماه سال 1369 به تربيت معلم شهيد مدرس سنندج رفته و با رتبه اول فارغ¬التحصيل و در مهرماه سال 1371 با وجود اينكه سهميه شهرستان تويسركان بودم در شهرستان اسدآباد به امر تدريس و شغل مقدس معلمي پرداختم و ادامه خدمت را از مهرماه سال 1372 در شهرستان تويسركان و در مدارس راهنمايي شاهد، نمونه مردمي و نمونه دولتي حضرت حيقوق نبي در كسوت معلمي و معاونت آموزشي مدارس فعاليت نمودم. در سال 1374 موفق به قبولي در مركز آموزش عالي ابن سينا همدان شده و با مدرك ليسانس در رشته حرفه و فن در سال 1376 فارغ¬التحصيل گرديدم و شغل معلمي را ادامه دادم، تا 1/6/85 كه با ماموريت به وزارت كار و ا مور اجتماعي سابق به عنوان رئيس اداره كار و امور اجتماعي شهرستان تويسركان مشغول به خدمت شدم تا تاريخ 1/7/87 كه با ابلاغ مديركل محترم به عنوان جانشين و معاون اداره كل كار و امور اجتماعي تاكنون مشغول به خدمت به مردم شريف استان بوده ام.

در ادامه خدمت و در سال 1390 موفق به ورود به دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان شده و در مقطع كارشناسي ارشد مديريت اجرايي با گرايش استراتژيك مشغول به تحصيل شده كه در تاريخ 2/5/92 موفق به دريافت مدرك كارشناسي ارشد در رشته مديريت اجرايي گرديدم.

در اين دوران كه با فراز و نشيب هاي متفاوتي همراه بود از جمله پيگيري دبيري كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان و شهرستان و ادغام دو وزارتخانه تعاون، كار و رفاه اجتماعي از تمام ظرفيت ها استفاده گرديد تا در نهايت اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان تشكيل گرديد و سمت مديركلي آن به قائم مقام وزير ارتقاء پيدا كرد و هم اكنون بعنوان جانشين و معاون قائم مقام وزير و مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي مشغول به خدمت مي باشم.

تحصيلات

- فوق ديپلم در رشته حرفه و فن – از تربيت معلم شهيد مدرس سنندج

- ليسانس در رشته حرفه و فن- ار مركز آموزش عالي ابن سینا همدان

- كارشناسي ارشد مديريت اجرايي گرايش استراتژيك- از دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان

مناسبت هفته

آرشیو مطالب

بخش نظرات

در حال به روز رسانی می باشد.

.

آمار بازدیدکنندگان

عضویت