شعر هفته

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم

اگر خون دل بود، ما خور ده ایم

اگر دل دلیل است، آور ده ایم

اگر داغ شرط است، ما برده ایم

سخن بزرگان

حضرت على(ع)

تو اگر نيکى کنى خود را گرامى داشته اى و به خودت نيکى کرده اى، اگر بدى کنى خودت را خوار کرده اى و به خودت زيان رسانده اي .

حضرت علی (ع (

این عید کسى است که خدا روزه‏اش را پذیرفته، و نماز او را ستوده است، و هر روز که خدا را نافرمانى نکنند، آن روز عید است.

لینک های مهم

وب سایت مقام معظم رهبری

وب سایت ریاست جمهوری

وب سایت وزارت تعاوت، کار و رفاه اجتماعی

   وب سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر

وب سایت مجلس شورای اسلامی

وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان

سایت خبری روداور

سایت خبری ندای توی

سایت خبری همدان پرس

سایت خبری همدان پیام

سایت خبری هگمتانه

سایت استانداری همدان

وب سایت دکتر علی ربیعی

سایت پیام کوتاه

بسمه تعالی

اینجانب سيد مجيد حسني نامزد انتخابات دهمين دوره مجلس شورای اسلامی اهداف و برنامه های خود را جهت آگاهی و تنویر افکار عمومی مردم شریف حوزه انتخابیه ام یعنی بهشت غرب پايتخت طلاي سبز ايران ، دارالمومنين به شرح ذیل اعلام و امیدوارم در صورت کسب توفیق الهی برای نمایندگی شما مردم عزیز و حضور در مجلس شورای اسلامی با بهره گیری از همه نیروهای کارآمد ، متدین ،‌ متخصص، کارشناس ، و جوان از همه امکانات مادی و معنوی موجود در کشور عزیزمان ایران و در سایه حمایت ها و مساعی آحاد مردم عزیزو ارجمند حوزه انتخابیه خود و همچنین هماهنگی و همکاری مدیران ، کارشناسان و کارکنان محترم دستگاههای اجرایی و نیروهای خوش فکر و جوان این سرزمین طلایی بتوانيم به این برنامه ها و اهداف جامه عمل پوشانده و آنها را با استفاده از فرصت پسا تحريم تحقق بخشيم.

" خدمتگزار مردم شریف شهرستان تویسرکان: سید مجید حسنی "

دانلود متن کامل اهداف و برنامه ها

طرح های نو نیاز مدیریت نوین شهری است

شورای چهارم جان تازه ای به شهر خواهد بخشید.

ندای توی : سید مجید حسنی یکی از مدیران موفق تویسرکانی است که در حال حاضر در سمت جانشین و معاون مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در حال فعالیت می باشد.

وی علیرغم مشغله های زیاد کاری باز هم دغدغه زادگاهش را دارد. متنی که در پی می آید حاصل گفتگوی کوتاه خبرنگار ندای توی با وی در حاشیه نماز عید فطر در تویسرکان است.

حسنی در ابتدا با تبریک عید سعید فطر به همه همشهریان و تبریک انتخاب اعضای شورای دوره چهارم گفت : شهر تویسرکان سال هاست تشنه تفکر نوین مدیریت شهری در تغییر مبلمان شهری و خدمات شهری است.

وی ابراز داشت : بسیاری از افراد معتقدند تویسرکان در بن بست است و توسعه این شهر بسیار دشوار. اما بنده معتقدم که اگر تویسرکام در بن بست حمل و نقل است، اما نباید بهانه ای باشد برای بن بست های فکری و ایده های جدید.

حسنی تصریح کرد : باید از بن بست بودن تویسرکان به عنوان یک فرصت برای شهری نام برد که می تواند تبدیل به یک منطقه بکر و مستعد گردشگری با آب و هوای مناسب و چشم اندازی زیبا شود.

وی خاطر نشان کرد : اگر از فکر ها و ایده های خلاق و پویا در تصمیم گیری ها، به خصوص در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های شهر داری استفاده شود، قطعا موج فعالیت و تلاش در شهر حاکم خواهد بود.

وی در خاتمه افزود : امید است شورای چهارم با ایده ها و تفکرات نو و تقویت شهرداری و ارائه طرح های جدید و ساماندهی مبلمان شهری در ورودی و خروجی های شهرموجب زیبایی و طراوت و امید در بهشت غرب شوند.

مناسبت هفته

آرشیو مطالب

بخش نظرات

در حال به روز رسانی می باشد

آمار بازدیدکنندگان

عضویت